Spiker canlı yayında Binali Yıldırım’ı Fena Bozdu

2725 izlenme30 Ocak 2019
Reklamlar
CNN Türk’te Buket Aydın’ın sunduğu ’40’a katılan Binali Yıldırım, “Her şeye tamam dediğiniz için sizi eleştiriyorlar… Duruşunuz yok mu?” sorusunu cevapladı.

CNN Türk’te Buket Aydın’ın sunduğu ’40’a katılan Binali Yıldırım, “Her şeye tamam dediğiniz için sizi eleştiriyorlar… Duruşunuz yok mu?” sorusunu cevapladı.

Buket Aydın, Binali Yıldırım’a “Bakanlık diyorlar tamam diyorsunuz, Başbakanlık diyorlar tamam diyorsunuz Meclis Başkanlığı diyorlar tamam diyorsunuz, şimdi Meclis Başkanlığı… Her şeyi kabul ettiğiniz için sizi eleştiriyorlar ‘Duruşunuz yok mu?’ sorusunu yöneltti.

Binali Yıldırım, bu soruya “Uyumlu bir insanım, hiçbir şeye itiraz etmiyorum” cevabını verdi. Bu cevap sosyal medyada gündem oldu.”Binali Yıldırım “Duruşunuz yok mu?” sorusunu cevapladı: “Hiçbir şeye itiraz etmiyorum””Binali Yıldırım “Duruşunuz yok mu?” sorusunu cevapladı: “Hiçbir şeye itiraz etmiyorum”

CNN Türk’te ’40 programın’a katılan Binali Yıldırım’a sunucu Buket Aydın; “Bakanlık diyorlar tamam diyorsunuz, Başbakanlık diyorlar tamam diyorsunuz Meclis Başkanlığı diyorlar tamam diyorsunuz, şimdi Meclis Başkanlığı… Her şeyi kabul ettiğiniz için sizi eleştiriyorlar ‘Duruşunuz yok mu?’ sorusunu yöneltti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Manzara izlerken tartışma çıktı Çeşmeden Su İçen Koyunun Suyu Kapatılırsa :) İzleyince Paylaşacagınızdan Eminiz.. MADURO’DAN ŞAŞIRTAN ABD KARARI! KABUL ETTİ 20 Yıl Boyunca Güzel Karısını Terk Etti, Geri Döndüğünde İse Çok

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Uçak Vuruldu... 14 Asker...