YÜCE ALLAH SENİN ÖMRÜNDEN ALIP NESLİ TÜKENMEKTE OLAN HAYVANLARA VERSİN.!

4108 izlenme30 Ocak 2019
Reklamlar
YÜCE ALLAH SENİN ÖMRÜNDEN ALIP NESLİ TÜKENMEKTE OLAN HAYVANLARA VERSİN.!

Hiçbir vasfı yokken 'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanınan Bahar Candan, Kanal D'deki 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına konuk oldu. Canlı yayında Aleyna Tilki hakkında atıp tutan Bahar Candan, 2 bin liraya makarna yediğini söyledi. Bahar Candan'ın sarfettiği sözler sonrasında instagramına bakanlar şoke oldu. Photoshop ile kendini bu fotoğraftaki gibi gösteren Bahar Candan, ablasından yasak yiyince gerçek hali de ifşa oldu. Göbek bağlayan Bahar Candan'ın gerçek haline bir bakın!

Aleyna Tilki'nin kendisine benzemek için onun giydiklerini taklit ettiğini iddia eden Bahar Candan, son hali ile herkesi şaşkına çevirdi. Ablası Nihal Candan tarafından photoshop yasağı olan Bahar, filtresiz karelerini paylaşmaya başlayınca göbek bağlamış hali ifşa oldu.

GÖBEK İÇİN HAMİLE DİYEN OLDU: Photoshop kalkınca göbekli hali ortaya çıkan Bahar Candan için 'hamile' iddiaları ortaya atıldı. Candan, "Ne evliyim ne hamile olacak kadar büyüğüm, tatlıcı açtık ve tatlı yiyorum. Karnımı içeri çekmeyi bilmediğim için böyle bir durum oluştu" dedi.

2 BİN LİRAYA MAKARNA YİYOR: Lüks düşkünü olan Bahar Candan, makarna yemeye 2 bin lira verdiğini söylüyor. Göbeğin kaynağı da bu makarnalar görünüyor. Dün 2. sayfa programında aynen şunları söyledi:

-"Son günlerde çok para harcamaya başladım. Yemek yediğim mekanlara 2 bin TL ödediğim oldu. Makarna ve deniz mahsulleri yiyorum. Bu hesap iki kişiye geliyor. Bazen ben ödüyorum ama genellikle bir arkadaşım var o ödüyor...

KUCAĞINA OTURDUĞU KİM? : Bahar Candan'ın instagram takipçileri bir süredir sürekli kucakta verdiği pozları merak ediyordu. Balık etli bir kızın kucağından inmeyen Bahar Candan için çeşitli söylentiler çıkarken, kızın kim olduğu da ortaya çıktı.

Bahar Candan'ın lüks mekanlardaki '2 bin liralık yemek' paralarını genellikle 'Selin' isimli bu kız ödüyor. Zengin aile kızı olduğu belli olan Selin, aşırı lüks tüketimi ile dikkat çekiyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika... EGE'de hareketli dakikalar: Yunanistan bayraklı gemi... ABD Patriotları çekiyor Nagehan Erken Seçim dedi! Kesin tarih verdi... Başkan Barzani: Peşmerge mecbur bırakılınca, tankları yok eder

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şarkıcı Rojin`den Selahattin Demirtaş`a Ağır Hakaret...